ik heb een groot lampje cq led maar niet zo klein als een echt ledje ,afijn ik heb via iemand deze ledlampje gekregen daar ik me wil bezig houden met nacht filmen .
het lampje is uit een infrarood kijker gesloopt deze nachtkijker had groenlicht,zoiets als een ionenverlichter denk maar aan het leger .
er zat dus ook een optie bij om deze lampje ,,,als ie aanstaat ziet het rood maar voor de camera witte licht bundel in de nacht ,nu wilde ik hier vragen hoe ik dit lampje aan krijg het is een 3volts lampje althans dat vermoed ik daar de camera ook op een batterij van 3volt werkt ,voor de duidelijkheid zal ik de nachtkijekr (de naam) hier ook bij zetten.de kijker heet night-orion en daar komt dus dat lampje uit nu is het gewoon de bedoeling dat ik er een zaklamp van maak maar als ik nu gewoon 3volt op zet via baterij dan gebeurd er niks,hopelijk heb ik het zo goed uitgelegd zodat u weet wat mijn bedoeling is alvast bedankt vrazja