Pagina 1 van 1
centerfrugaal waaier voor pomp en of ventilator
Geplaatst: 24 feb 2022, 23:12
door Slooij
ik zat zo eens te denken.
naar mijn denken word een centerfrugaal waaier en of pomp waaier gemaakt op een graden verdeel apparaat en daar op een kruistafel.
heeft iemand hier ervaring mee ?
Re: centerfrugaal waaier voor pomp en of ventilator
Geplaatst: 25 feb 2022, 07:22
door JantjeV8
Volgens mij zijn dat meestal gietstukken, dus niet op een verdeeltafel gefreesd, maar in een mal gegoten.
Re: centerfrugaal waaier voor pomp en of ventilator
Geplaatst: 25 feb 2022, 09:20
door LeaD
Verdeelapparaten zijn wel een beetje uit de prehistorie . 't Is nu allemaal CNC wat de klok slaat . Maar voor wie nog met een verdeelapparaat overweg kan, chapeau !
Mallen dienen ook nog te worden vervaardigd ...
Re: centerfrugaal waaier voor pomp en of ventilator
Geplaatst: 26 feb 2022, 17:03
door Slooij
ja het komt uit de preestorie maar verdeel apparaten kunnen tot een 10 de graden dus dat zijn wel aardig wat mogelijk heden in een 360 graden verdeling. alowel een computer ook een aardige berekening moet doen die buiten zijn 10 de graden gaat.

het is wel grappig om na te denken over wat een computer allemaal kan doen om iets tot stand te laten komen.
Re: centerfrugaal waaier voor pomp en of ventilator
Geplaatst: 27 feb 2022, 10:36
door JantjeV8
Het wordt pas interessant als degene achter de computer het niet meer voor elkaar krijgt, en de oude vakman wel..
